Kampanya Bu Kampanya

Beta

Hadise ile tanışma fırsatı ve Nestlé’den harika bir paket kazanma şansı için hemen tıkla!

0

Nestlé Krem Çikolata ile “Hadise’ye Çaktırmadan Kaşıkla” Katılım Koşulları

Kampanyaya nasıl katılacağım?
Hadise’ye Çaktırmadan Kaşıkla uygulamasında Hadise’nin dikkati her dağıldığında butona tıklayan kullanıcılar, kaşıklarını Nestlé Krem Çikolata’ya yaklaştırır. Kaşık yaklaştıkça puan seviyesini belirten bar dolmaya başlar. Süre bitmeden barı doldurmayı başaran kullanıcı oyunu tamamlar. 

Kampanya Katılım Şartları:
Kampanya, 18 Kasım 2013 ve 29 Aralık 2013 tarihleri arasında (18.11.2013 – 01.12.2013, 02.12.2013 – 15.12.2013, 16.12.2013 – 29.12.2013) 3 dönem geçerli olacaktır.

Kullanıcıların yarışmaya katılabilmeleri için https://www.facebook.com/nestlecikolata sayfasında yer alan “Hadise’ye Çaktırmadan Kaşıkla” uygulamasındaki forma ad, soyad, adres, telefon ve diğer istenilen bilgileri eksiksiz ve doğru olarak doldurmaları gerekmektedir.

Oyunu tamamlayıp formu dolduranlar arasında iki haftada bir yapılacak çekilişle 2 şanslı kullanıcı Hadise ile tanışma fırsatı, 50 kişi de Nestlé hediye paketi kazanacaktır.

03.12.2013, 17.12.2013 ve 31.12.2013 tarihlerinde yapılacak üç çekilişle toplam 6 kişi Hadise ile tanışma fırsatı, 150 kişi de Nestlé hediye paketi kazanacaktır.

Kampanyayı kazanan katılımcı kazanmış olduğu bu hakkı hiç kimseye devredemez, bu hakkın para olarak karşılığı talep edilemez.

“Çaktırmadan Kaşıkla” uygulamasına katılan yarışmacıların, uygulama içindeki iletişim formunu eksiksiz ve doğru olarak doldurmaları gerekmektedir. Bilgileri eksik olan katılımcılar, yarışmaya dahil edilmeyecektir. Yanlış doldurulan formlar sebebiyle yaşanılan aksaklıklardan katılımcılar sorumludur. Yanlış bildirimler sebebiyle yaşanacak aksaklıklardan Nestlé Türkiye ve BBG Reklam’ın herhangi bir sorumluluğu ve yükümlülüğü olmayacaktır.

Yarışma sonuçları iki haftada bir https://www.facebook.com/nestlecikolata adresinde yayınlanacaktır. Yarışmaya Nestlé Türkiye ve BBG Reklam çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz; katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyelerini teslim alamazlar. Çekilişler sırası ile 03.12.2013, 17.12.2013, 31.12.2013 tarihlerinde saat 11.00’da U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd.Şti., Gülbahar Mah. Cemal Sururi Sok. Halim Meriç İş Merk. No:25 D:37 Mecidiyeköy/İstanbul adresinde yapılacaktır. Kazananlar  www.facebook.com/nestlecikolata  internet sitesinde duyurulacaktır.

 

Hadise ile Tanışma ikramiyesine talihlinin bulunduğu yerden ulaşım, konaklama yemek vb. hizmetler dahil değildir. İkramiyeye sadece “tanışma” dahildir. Nestlé Türkiye Gıda Sanayi A.Ş. talihlilere karşı başkaca bir sorumluluk kabul etmez. Tüm talihliler belirlendikten sonra Ocak 2014 içerisinde talihlilere “tanışma” için yer ve tarih bilgisi iletilecektir.

Nestlé Hediye paketi ikramiyesi, talihliler belirlendikten 1 hafta sonra talihlilerin başvuru formunda belirtilen adreslerine kargo ile gönderilecektir. Adreslerin yanlış ve/veya eksik verilmesi nedeniyle ikramiyelerin teslim edilmemesinden Nestlé Türkiye Gıda Sanayi A.Ş. sorumluluk kabul etmeyecektir.

Katılımcılar oyunu dilediği kadar oynayabilecek ama her dönem için çekilişe bir katılım hakkı elde edebileceklerdir.

Yarışmaya katılım ücretsizdir. Yarışmaya katılmak için ticari bir koşul yoktur.
Her dönem için bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.
İkramiye ile ilgili ÖTV ve KDV hariç diğer vergi ve yükümlülükler talihlilere aittir.

Sorularınız için Nestlé Türkiye’nin web sitesini ziyaret edebilir ya da 0800 211 02 18 ve 444 31 60 numaralı müşteri hattını arayabilirsiniz.

Nestlé Türkiye katılım koşullarını katılımcılara haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar. Katılımcılar, bu yarışmaya katılmakla, yarışmaya katılım amacıyla paylaştıkları bilgilere ilişkin olarak telif, kullanım ve her türlü vasıta ile yayma hakkını, dünya çapında, daimi olarak, Nestlé Türkiye’ye iştiraklerine, bağlı şirketlerine, bölümlerine, haleflerine ve onun idaresinde olanlara ve iznine tâbi olanlara vermektedir. Söz konusu bilgiler üzerinde herhangi bir kanun veya düzenleme gereği, sahip olabilecekleri her türlü haktan gayrıkabilirücu feragat etmektedirler.

Nestlé Türkiye, kampanya boyunca kampanya sonuçlarını olumsuz yönde etkileyecek bilgisayar teknolojileri kullanan, hile yapan veya haksız yollardan kayıt oluşturan kişileri tespit etmesi durumunda, ilgili katılımcıyı kampanyadan çıkarma hakkına sahiptir.

Bu Katılım Şartları ile Gizlilik Kuralları Nestlé Türkiye tarafından herhangi bir zamanda değiştirilebilir. Bu şekilde değiştirilmiş Katılım Şartları, yayınlandıkları anda geçerli olurlar. Katılımcı, değişiklikler yayınlandıktan sonra anılan web adresini kullanmaya devam ederek, bu şekilde değiştirilmiş şartları kabul etmiş sayılır.

Kazanmış olduğu hakkı Katılım Şartları’na uygun olarak kullanmak katılımcının sorumluluğundadır. Katılım Şartları’na aykırı hareket etmek nedeniyle ortaya çıkacak sorunlardan Nestlé Türkiye ve BBG Reklamsorumlu değildir.

Bu kampanya Nestlé Türkiye Gıda Sanayi A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 14.11.2013 tarih ve 24951361-255.05.02/4183-10360 sayılı izniyle MPİ izin ve denetimi dışında düzenlenmektedir.
Yarışmaya katılan herkes bu kuralları kabul etmiş sayılır. Katılım Şartları ile Gizlilik Kurallarını kabul etmeyen veya Katılım Şartları’nda aranan kriterleri sağlayamayan kişiler kampanyaya katılamayacaklardır.

Eee, bu kampanya hakkında ne düşünüyorsun ?


  • beş × = 35